Nasze zespoły

Zespół kreatywny - tworzenie filozofii firmy

To kilka niesłychanie utalentowanych i pracowitych projektantek, konstruktorek i technologów, które nieustannie poszukują inspiracji i tworzą prototypy, aby następnie dopracować je w najmniejszym szczególe zwracając uwagę na różnorodność kobiecych sylwetek, upodobania i potrzeby. Te kobiety czują czego potrzeba naszym odbiorcom i chcą zaspokajać ich pragnienia. Z tej świadomości różnorodności powstały marki: MOE, BE WEAR, STYLOVE, MAKOVER oraz LALUPA oferujące asortyment od typowo biurowych uniwersalnych elementów tzw. szafy kapsułowej, poprzez modowe nowości na co dzień i od święta do stylowych i komfortowych ubrań domowych oraz piżam.

Z pieczołowitą starannością dobierane są tutaj tkaniny, dzianiny i dodatki, a fasony konstruowane tak, żeby dopasować ubranie do jak największej liczby odbiorców. To w tym zespole i na tym etapie, oprócz pomysłów buduje się też filozofia naszej firmy. Nasze ubrania mają być ponadczasowe, trwałe i w przystępnej cenie.

W określeniu naszego DNA, z którym utożsamiać się będą nasze klientki pomaga zespół składający się ze specjalistów takich jak: projektanci grafik, webmasterzy, content i sales managerowie. To oni badają rynek, prowadzą statystyki i wyciągają wnioski, na podstawie których kreujemy wizerunek naszych marek i dbamy o to, by być dobrze postrzeganym.

photo-1464699908537-0954e50791ee
produkcja

Produkcja i obsługa zamówień- czyli konkrety

Naszą mocną stroną jest duży zakład produkcyjny, w którym powstają nasze ubrania, i gdzie pod troskliwym okiem naszych pracowników prowadzona jest kontrola jakości oraz pakowanie. Dajemy pracę ponad stu osobom i dbamy o ich warunki pracy oraz wynagrodzenia. W rezultacie możemy pochwalić się dużą zdolnością produkcyjną sięgającą kilku tysięcy wyprodukowanych sztuk dziennie. Tak wysoka produktywność jest planowana z uwagi na duże zapotrzebowanie na nasze produkty całorocznie. 

W celu usprawnienia procesu produkcyjnego i podniesienia jakości wyprodukowanych produktów nieustannie powiększamy park maszynowy i uzupełniamy go o najnowsze i różnorodne rozwiązania. 

Zespół specjalistów realizujących zamówienia to kolejna mocna grupa, dzięki której przygotowanie i wysyłka towarów jest skrócona do minimum. Jesteśmy w tym niezawodni, a szybką wysyłkę umożliwia nam nie tylko prężnie działająca własna szwalnia, ale również duża powierzchnia magazynowa.