O nas

Kim jesteśmy

i co oferujemy?

Początek naszej działalności sięga 2010 r. Mieliśmy wizję, motywację, pomysł i dużo chęci, żeby brać czynny udział w życiu wielu kobiet. Wiedzieliśmy jednak, że przed nami trudne zadanie, które wymaga czasu. Dziś, po 12. latach działalności, możemy pochwalić się własną szwalnią, w której pracuje niemalże 200 osób dbających o jakość szytych przez nas ubrań. Dzięki temu mamy możliwość doglądania procesu powstawania każdego modelu na dowolnym jego etapie. Aktualnie jesteśmy w stanie wyprodukować kilka tysięcy sztuk dziennie. Warto dodać, że nasz park maszynowy jest cały czas w rozbudowie i przybywa w nim sprzętu oraz nowych pracowników. Ze względu na duże zainteresowanie naszymi produktami przez cały rok, zdecydowaliśmy się powiększyć halę magazynową i obecnie możemy przechowywać w niej kilkadziesiąt tysięcy sztuk. Umożliwia nam to ekspresową wysyłkę do kontrahentów.

Konsekwentnie realizujemy naszą strategię, by za każdym razem podnosić sobie poprzeczkę i w ten sposób rozwijać się na wielu płaszczyznach jednocześnie. Wiele sukcesów zawdzięczamy naszemu zespołowi, który w każde zadanie wkłada część siebie. Bez doświadczonych, kreatywnych, pracowitych i lojalnych osób nie moglibyśmy wspiąć się tak wysoko i stawiać kolejnych kroków w świecie mody.

1
2

Nasza misja -

wywoływać uśmiech na twarzy

Doskonale zdawaliśmy sobie sprawę, że wystartowanie z nową, kolejną marką na rynku, nie należy do łatwych zadań. Nie poddawaliśmy się na żadnym z etapów i krok po kroku dążyliśmy do postawionego celu. W jego osiągnięciu pomogło nam doświadczenie oraz baczne obserwowanie kobiet z różnych grup.

Inspiracji szukaliśmy wszędzie, ale to zawsze sytuacje z życia codziennego dawały nam odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Analizowaliśmy i wyciągaliśmy wnioski, które następnie przelaliśmy na papier - w ten sposób powstawały kolejne projekty, które dziś pokazujemy z dumą. Wierzymy, że ubranie to nie tylko kawałek materiału, a coś zdecydowanie więcej. Chcemy, by kobiety decydujące się na zakup naszych marek poczuły coś wyjątkowego i wyraziły siebie w różnych sytuacjach życiowych.